Kjo eshte Pilotja bukuroshe

Malin Rydqvist nga Suedia është pilote e një avioni “Boeing 737” dhe sigurisht që në punën e saj ka tepër lodhje dhe stres të madh, por kjo bukuroshe e ka gjetur zgjidhjen.

29-vjeçarja gjatë kohës së lirë praktikon joga, një mënyrë e shkëlqyer për të larguar stresin dhe lodhjen.

Teksa praktikon joga, Malin realizon edhe foto fantastike nga vende piktoreske dhe ato i publikon në profilin e saj në “Instagram”. Ajo ka marrë një vëmendje të madhe së fundmi në këtë rrjet, duke qenë se në fotot e saj ndërthuret sensualiteti me natyrën.

1480442595_piloti51480501075