Kjo femër i ka nervozuar arabët, arsyeja… (Foto)

Një hotel në Dubai u ankua para pak ditësh për vizitoret ruse.
Hoteli Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah deklaronte se femrat ruse po i prishnin reputacionin.

Ato bënin check-in në hotel nga ku postonin foto provokuese.

“Jemi një hotel familjar dhe ato po na shkatërrojnë reputacionin”, shprehej një manaxher i hotelit.

Por sot disa pasanike ruse kanë ironizuar me ta.

Ato kanë shkuar me makinat e tyre luksoze duke bërë “sfidën e manekinit”.

Një mënyrë për të tallur drejtuesit e hotelit luksoz dhe për të tërhequr vëmendjen njëkohësisht.