Kjo nënë shqiptare që po punon në televizion po çmend çdo gjë (FOTO)

Quhet Bora Zemani dhe është gazetare e sporit në Top Channel në Shqipëri

Bukuroshja seksi se fundmi ka qenë pjesmarrëse edhe në spektakelin “Dancig With Me” ku ka çmendur publikun me format e saj super seksi shkruan GazetaBlic.com

Ajo jo rrallë herë poston foto edhe në rrjetët sociale dhe të gjitha fotot që poston marrin mijëra like.

Zemani është nënë e një djali të bukur siç është ajo vetë.