Kjo vajzë e vogël sot është ‘Miss’ në Kosovë (Foto)

Përzgjedhja e saj shkaktoi zhurmë të madhe për shkak të nacionalitetit që ka, shkruan lajmi.net

Sido që të jetë, Camila është mjaftë aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instgram ku ka postuar një fotografi kur ishte e vogël.

Bukuroshja argjentinase nuk është se ka ndryshuar shumë dhe vazhdon të ruaj po të njëjtën bukuri./lajmi.net

1_1479378798-8449609misi-5