Kjo vajzë nga Barcelona do ta zgjonte edhe të sëmurin nga koma (Foto)

"Mashalla", kjo vajzë nga Barcelona do ta zgjonte edhe të sëmurin nga koma (Foto)

Jessica Goikoechea është një nga femrat më të bukura në Spanjë.

Modelja 21 vjeçare të mahnitë me bukurinë dhe linjat e saj trupore. 1 milion ndjekësit e saj në Instagram e kanë rastin të shikojnë një femër perfekte që herë pas here “godet” me fotografi provokuese.

Jessica është modelje e linjave të famshme, “Rimmel London”, “Puma”, “Calvin Klein” dhe “Victoria ‘s Secret”.

Nëse keni menduar se Lionel Messi është njëshi i Barcelonës, prej sot do të ndërroni mendje!/Indeksonline/