Kjo vajzë nga Tirana po çmend meshkujt: Ja fotot erotike

 

 
z_2084 redonen4 redonen2 redonen1 9285 11-600x330-1Redona Koçi vajza nga Tirana është një nga vajzat më të bukura në Shqipëri, por edhe një ndër modelet më të preferuara për fotografët, pasi siç raporton GazetaExpress ajo nuk e ka problem të zhvishet.

Jo vetëm kaq, Redona është një ndër femrat më të nxehta të momentit dhe jo vetëm në Tiranë, por edhe më gjerë. Më poshtë mund të shikoni disa nga fotot e nxehta ta Redonës.