Komenti i mikut të Getoarit acaron Marinën

Pas sezonit të suksesshëm në “Ces la vie” Marina Vjollca është duke u relaksuar, në disa pushime dimërore. E shoqëruar nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi dhe motra e saj Luana Vjollca. Prej disa ditësh ata ndodhen me pushime në fshatin St.Moritz të Zvicrës nga ku kanë postuar foto e video gjatë skijimit e argëtimeve që po kalojnë atje.
Në foton e fundit Marina shfaqet shumë e lumtur, e veshur me rrobat e skijimit teksa nuk kanë munguar komplimentat për të.
Ndërsa miku i Getoarit, DJ Marshall Jungle i shkruan Marinës se po pret foto ku ajo shfaqet duke u rrëzuar, jo foto të tilla. “Mirë, mirë, unë po pres foto ku je duke u rrëzuar, se kshu për foto je yll”, komenton ai. “Hahahhahahaha o legen, pistat e kuqe i kam bere”, ja kthen Marina.
Kujtojmë që kohë më parë Marina e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ka treguar një histori pikante teksa rrëfente se nuk dinte të bënte ski dhe bashkëshorti i saj Getoari e kritikonte