Ku ka shkuar Tuna me Tianin e vogël?

Këngëtarja Altuna Sejdi e njohur me emrin artistik Tuna, ka pak javë që është bërë nënë, shkruan Sovrani.info

Ajo gjithmonë di si të jetë në qendër të vemendjes me gjërat që poston në rrjete sociale në të cilat është shumë aktive. Së fundmi ka postuar një fotografi me vogëlushin e saj Tian  cili tashmë ka disa javë. Ata kanë shkuar në pushime dhe nga fotografia e mëposhtme duket se po ja kalojnë për mrekulli./Sovrani.info