Kujt ia dha Behgjet Pacolli 8 milionë euro? (VIDEO)

Në RTV Dukagjini është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”, kushtuar vdekjes misterioze të Dino Asanajt, ish-Shefit të Agjencisë KosovarePrivatizimit.

Sa para kishte dhënë BehgjetPacolli dhe Remzi Ejupi për blerjen e Hotel Grand në Prishtinë? Dhe, si i humben ato para? Ndiqni videon për detajet.