Kujt ia drejtojnë gishtin e mesit Rita dhe Madona? (FOTO)

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora ka shpërndarë një foto në rrjetin social Instagram së bashku me Madonën dhe disa djem tek shihen që ia drejtojnë gishtin e mesit dikujt.

Nga ajo që shihet në fotografi, vërehet se këngëtaret këtë e bënë gjatë një performimi në skenë.

Komentuesit e shumtë thanë se këtë gjest e bënë si “dhuratë” për ata që i urrejnë.