Kur do ta sjellin bashkëpunimin Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari

Tashmë të gjithë e dimë se Xhevdet Jashari dhe Blerim Destani janë bërë miq të mirë dhe shpesh shihen bashkë, shkruan Kosovarja.

Aktorët që tashmë janë bërë shumë të dashur për publikun shqiptar edhe sot janë takuar dhe kanë pirë kafe, por a është ky një takim për bashkëpunimin e shumë pritur mbetët ta shohim. Edhe pse aktorët në fjalë ende nuk kanë dhënë ndonjë detaj rreth publikimit të bashkëpunimit të tyre./Kosovarja/