Kur martohej Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, prezantuesja Anita Muçaj – Haradinaj janë një çift shumë i pëlqyer.

Ata janë të martuar para 13 vjetësh dhe kanë 3 fëmijë, shkruan rtv21.tv Në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi në të cilën shihet kryeministri Haradinaj në ditën e tij të dasmës.