Kur parashikohet të bjerë bora e parë në Maqedoni

Meterologet kane parashikuar se qe nga Nëntori do te kete reshje te medha shiu dhe bore. Bora para vitit te ri do te jete e paqendrueshme. Ndersa qe nga java e ardhsme pritet ulje te temperaturave./antpress