Kur Rita Ora nuk merret me muzikë, bën këso foto të nxehta

Ka kohë që Rita Ora është distancuar paksa nga muzika dhe fansat kanë mbetur duke pritur ndonjë projekt të ri nga ajo.

Por kjo s’do të thotë që shqiptarja e njohur është duke ndenjur këmbë kryq.

Përkundrazi Rita është shumë e angazhuar në botën e modës dhe të filmit prej nga ka nxjerrë projekte të suksesshme, transmeton ORAinfo.

Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion nga firma e njohur e të brendshmeve Tezenis.

26 vjeçja ka dokumentuar në Snapchat disa momente nga prapaskena e këtij projekti ku shihet se është shumë në formë. /ORAinfo/

Busty:C

Colourful: She then slipped into a vibrant multi-coloured set in which she displayed her slender curves

Bikini babe: A makeup artist applied lotion to her stomach and Rita followed it up by doing a saucy jig in front of her dressing room mirror