Kur zhvishet Kristinë Prengaj (FOTO)

Modelja e njohur nga Shqipëria, Kristinë Prengaj vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, Prengaj ka shpërndarë një foto në profilin e saj në Instagram ku dhe duket topless.

Bukuroshja bjonde duket për mrekulli.