Kush e relakson Kidën (Foto)

Këngëtarja shqiptare Kida ka treguar se ka një dashuri të veçantë ndaj qenve.

Ajo ka publikuar një foto ku ndan dashurinë dhe përkushtimit ndaj qenit, për të cilin shkruan “My Baby Girl”.

Duket se edhe qeni ndjehet i relaksuar në praninë e saj.