Kush eshte manekenja shqiptare qe po mer pjese ne festen zyrtare te Donald Trump/Foto

Republican presidential candidate Donald Trump speaks to supporters as he takes the stage for a campaign event in Dallas, Monday, Sept. 14, 2015. (AP Photo/LM Otero)

Manekenja e njohur shqiptare nga Mali i Zi , e cila jeton dhe vepron ne Amerike, Emina Cunmulaj ka qene pjese e festes zyrtare te inagurimit te presidentit te SHBA-ve Donald Trump. Ajo vertet ka shkelqyer me nje fustan te zi elegant./antpress