Kuzhinieri me nam britanik nuk preferon byrekun

 

Kuzhinieri britanik me famë botërore, Gordon James Ramsay, i njohur për komentet nëpër rrjetet sociale “pa thera në gjuhë” rreth ushqimeve, këso here ka marrë në “shënjestër” byrekun tonë me djathë

Një përdorues i Twiter kishte vendosur aty foton e byrekut dhe e kishte pyetur kuzhinierin se çfarë mendonte për të.

“Shefi Ramsay, cili është mendimi yt për byrekun tim me djathë?”

Ai ka dhënë një përgjigje të cilën pjesës më të madhe të ballkanasve nuk do t’ia kishte ëndja.

Kuzhinieri Gordon James Ramsay ka mbi 9 milionë ndjekës në Twiter.