Kuzhinieri thuajse i zhveshur pushton internetin

Një kuzhinier thuajse i zhveshur po pushton internetin.
27 vjeçari Franco Noriega nga Peruja është votuar si kuzhinieri më seksi në botë dhe ka rrëmbyer zemrat e miliona njerëzve online.
Receta e fundit e pudingut me farë “chia”, i ka bërë të gjithë t’i shkojë goja lëng, por jo vetëm prej ushqimit.
39A9ACE900000578-0-image-m-16_1477307682013