Ky detaj ju ka shpëtuar nga foto nudo e Encës!

Gjatë ditës së sotme këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar një foto nudo në vaskë, në të cilën tregon format e saj.

Por një detaj duket se ka shpëtuar nga vëmendja dhe është pikërisht një “like” në këtë foto. Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila është pjesë e labelit OTR ka treguar se nuk ka asnjë problem me Encën, ndonëse ajo është përzënë nga labeli pak kohë më parë./Gazeta Express/