Ky është beli më i hollë që një femër mund ta ketë (FOTO)

Në Instagram e ndjekin 86.5 mijë njerëz.

Prezantohet si “likekate”, ndërkaq në përshkrimin të profilit të saj shkruan që është modele dhe disenjatorë.
Dhe e para që do ta shihni në të është beli i hollë i pabesueshëm i saj, transmeton Telegrafi.

Në shikim të parë duket si kukull e gjallë.

8 ditë më parëNjë femër arrestohet për vdekjen e gjysmë-vëllait të Kim Jong-un

Në profil, pos që zbulon pasonin e saj për të bërë blerje, zbulon edhe se si duket ushqimi i saj.

Ndjekësit në këtë rrjet shoqëror i porosit që të kenë kujdes për atë se çfarë hanë, mirëpo të mos shmangin as ushqimin e pasur me kalori, siç është pica?

Moda është pasioni i saj dhe ka stil interesant i cili do të dukej shumë më mirë nëse e përcjell pamja e saj natyrale.

Kështu e gjitha mbetet në hije të formave të theksuara, imazhit provokues dhe duket si bel i hollë artificial.

Format e bukurisë femërore të cilat i promovon bukuroshja nga Moska po bëhen gjithnjë e më të përfaqësuara.

Dhe nuk ka numër të vogël të fansave. A jeni edhe ju në mesin e tyre?