Ky eshte dueti qe pritet te theje rekord

Flori dhe Shkurte Gashi hedhin në treg këngën "Tu luta", dueti që pritet të thyejë rekord (VIDEO)

 

Tu luta’ quhet kënga më e re mes Shkurte Gashit dhe Flori Mumajesit. Ky projekt muzikor i pari i përbashkët u publikua sot rreth orës 20:00.
Videon e kanë bërë të ditur të dy këngëtarët  të cilët e kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale.
Po ashtu, Shkurta ka treguar se kënga është shkruar nga Flori kurse është realizuar në studion ‘Threedots’ të cilët janë marrë me muzikën, incizimin dhe miksimin.