Ky është princi që çdo femër e ëndërron, ta ketë për vete!

Modeli dhe aktori i njohur Nick Bateman është mashkulli i cili po merr vëmendjen e gjithë femrave në botë.

Kjo për shkakun se ai është shumë i pashëm, por edhe ka një trup të formësuar shumë, shkruan GazetaBlic.

Më poshtë shihni disa foto nga më seksi që ka ai: