Ky është shqiptari i radhës që do të jetë krah Kim Kardashian (Foto)

Kështu, pas parukierit të saj personal, Mario dhe make up artistes Elona Balaj e cila ishte e pranishme në eventin e organizuar nga vetë Mario në Dubai dhe takoi yllin e reality show-t,është një tjetër shqiptar që do të jetë krah saj. Pas vjedhjes në Paris, Kim i është rikthyer jetës së saj normale duke […]

Kështu, pas parukierit të saj personal, Mario dhe make up artistes Elona Balaj e cila ishte e pranishme në eventin e organizuar nga vetë Mario në Dubai dhe takoi yllin e reality show-t,është një tjetër shqiptar që do të jetë krah saj.

Pas vjedhjes në Paris, Kim i është rikthyer jetës së saj normale duke vazhduar me angazhimet e radhës. Ajo do të jetë pjesë e filmit “Ocean’s Eight”  bashkë me motrën Kendall Jenner.

Krah dy bukurosheve Kardashian do të jetë edhe aktori shqiptar Marko Caka.

marko1484835460.png

hbz-kim-kardashian-0106-splash1484835462.jpg