Ky italian i famshëm e pëlqen Leonor Jakupin

 

Leonora Jakupi me sa duket nuk pëlqehet vetëm ndër shqiptar. Këngëtarja e mirënjohur, që pak ditë më parë sjelli këngën me titull “Pa asnjë dyshim”, është aktualizuar sërish, shkruan “Kosovarja”.

Ylli i muzikës duket tejet bukur dhe koha nuk po ja le shenjë.

Këngëtares në një foto të postuar së fundi, i ka dhënë një pëlqim edhe fotografi italian Eugenio Qose, shkruan “Kosovarja”.

Eugenio realizon foto të bukura dhe punon me shumë fytyra të famshme.

Kjo është foto e Leonores që Eugenio ja ka bërë “like”.