Labinot Tahiri: Ja pse do të bëhem kryetar e pastaj kryeministër (Video)

Këngëtari Labinot Tahiri, po flet në emisionin “Personale” të TV Dukagjinit.

Në një rrëfim të detajuar, ai ka treguar arsyet që po e shtyjnë drejt politikës.

Në këtë intervistë, Labi mbushet me lot, qeshet, ironizon e nervozohet derisa tregon se nuk e ka ndërmend që të ndalet pa u bërë kryetar – fillimisht i Ferizajt, e pastaj edhe kryeministër Kosovë.

Ndiqeni intervistën në linkun e mëposhtëm për të kuptuar se çfarë mendon Labi për Hashim Thaçin, Ramush Haradinajn e Albin Kurtin? A është korruptuar Labi ndonjëherë dhe a mendon se Muharrem Sfarqa po punon?!