LAJM I FUNDIT:Arrestohet një person në aeroportin e Prishtinës, provoi të hip në avion i armatosur

Në Aeroportin Ndërkombëtare të Prishtinës është arrestuar një i dyshuar mashkull shtetas i huaj, pasi që të njëjtit në valixhe i është gjetur dhe konfiskuar një armë elektroshok.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje