LAJM I FUNDIT:Plagoset me 6 plumba Hazbi Idrizi – Kryetar i Komunës së Bogovinës – (FOTO)

Banorë të fshatit Bogovinë njoftuan për Televizionin Koha se para disa minutave është plagosur kryetari i komunës së Bogovinës z. Hazbi Idrizi, transmeton Televizioni Koha.

Sipas banorve Hazbi Idrizi është i plagosur me 6 plumba. Për momenti ende nuk ka informata se si është gjendja e tijë.

Ekipipet e Televizionit Koha kanë dalur në teren dhe në çdo moment do ju njoftojm për incidentin e ndodhur. /Tv Koha/