Lajm i fundit: Tërmet i madh prej 7.3 balle ne Japoni, pritet Cunami

Japonia eshte goditur nga nje termet i madh prej 7.3 balle.Mediat e huaja raportojne se jane ne pritje te nje cunami,si dhe kane filluar evakuimet. /antpress