Lajm i Fundit/ Tragjedi në Tiranë, flakët përfshijnë banesën, humb jetën fëmija 2 vjeç

Një banesë është përfshirë nga zjarri, ku për pasojë mësohet se ka humbur jetën një fëmijë 2 vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Babrru të Tiranës, rreth orës 08:35, në lagjen Shpat.

Nga ana e saj, policia bën me dije se në banesë në momentin e zjarrit kane qënë vetë dy fëmijë.

Shërbimet e Komisariatit 5 dhe forcat zjarrfikëse shpëtuan fëmijën tjetër.

Policia njofton gjithashtu se po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të rënies së zjarrit./koha jone