Lazim Destani takon të parin e UEFA-s në Shkup, Aleksander Čeferin

Në lojën e superkupës europiane sonte në Shkup ku luhet ndeshja mes Manchester United dhe Real Madrid i pranishëm është dhe i pari i UEFA-s, Aleksander Čeferin transmeton Zhurnal.mk

Foton të cilën ekskluzivisht ka siguruar Agjencia Zhurnal, me këtë rast takim me Aleksander Čeferin ka pasur biznesmeni i njohur shqiptarë Lazim Destani kompania e të cilit ka në menaxhim tashmë edhe klubin e njohur futbollistik Shkëndija që ka pasur suksese të mëdha edhe jashtë arenës vendore në atë europiane.

LINKU