Ledina Çelo i “kall” grekët, e bën shqiponjën si ushtarët shqiptarë (Foto)

Ledina Çelo e ka bërë atë që pak ditë më parë e bënë disa ushtarë shqiptarë për ta ngritur reagime në Greqi.

Shtatë ushtarë shqiptarë e kanë bërë shqiponjën në Greqi duke bërë që kjo temë te jetë aktuale në vendin helen.

“Solidarizohem dhe une me 7 ushtaret Shqipetare ne Greqi,qe bene shenjen e simbolit tone Kombetare” shkruan Ledina në Facebook ku shihet duke bërë shqiponjën në një vend malor./Indeksonline/

Ledina Çelo i "kall" grekët, e bën shqiponjën si ushtarët shqiptarë (Foto)