Ledina Çelo thumboi Elvanën, por Besa Kokëdhima ka diçka për të thënë!

Të shtunën e shkuar, në ish- hotel Sheraton në Tiranë u mbajt koncerti i Elvana Gjatës, ku pati 100 të ftuar.

Detaje nga recitali me këngët e albumit të saj të ri u zbuluan në dokumentarin e transmetuar ekskluzivisht në Top Channel, kushtuar jetës profesionale dhe personale të artistes.

Ditën e djeshme, Ledina Çelo postoi këtë Boomerang në Insta Story gjatë performancës së Elvanës në recital.

Videoja shoqërohet me shkrimin “Pse playback o yllo” duke pretenduar se Gjata nuk po këndonte live.

Këtyre fjalëvë nuk nguroi t’u kundërpërgjigjej Besa Kokëdhima, e cila postoi një video të shkutër, të shkëputur nga koncerti ku ajo ishte e ftuar, duke shkruar:

“Kjo është [e shkëputur] nga koncerti i Elvana Gjatës. Nëse kjo nuk është LIVE, nuk e di ç’live ka më shumë se kaq! Dokumentari i bukur “3” tanimë është në youtube. Bravo të gjithëve! Punë fantastikë!”