Ledri Vula kapet mat me pornostaren shqiptare

Ajo është vetëm 20 vjeçe por të gjithë e kanë zili për format dhe aftësinë që ka për të bërë meshkujt për vete, dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për Alby Rydes, pornostaren shqiptare, e cila ka fituar famë ndërkombëtare.

Këtë herë Alby po vihet sërish në qendër të vëmendjes falë një tjetër artisti shqiptar, Ledri Vulës, i cili nuk i ka rezistuar dot famës e formave të bukuroshes shqiptare dhe i ka bërë asaj “follow” në rrjetet sociale.

Reperi i dashur shqiptar është “kapur mat” nga lapsi.al, teksa ka i ka bërë ‘follow’ në IG, personazhit të nxehtë të industrisë së pornos. Nuk dihet nëse ky afrimitet ka qëllime bashkëpunimi, ku ndoshta ajo mund të jetë modele në klipet e Ledrit, ose thjesht për shkak të patriotizmit, (po të kemi parasysh se Alby Rydes vetë identifikohet si shqiptare).