Linda Morina: Kam frikë ta humb virgjërinë (Video)

Këngëtarja Linda Morina ka qenë e ftuar në një emision në Shqipëri.

Ajo është intervistuar më ndryshe se herëve të tjera dhe kësaj radhe ka folur për seks, shkruan lajmi.net

Në një video të hedhur në Instagram, Linda ka pranuar se është e virgjër dhe se ka frikë ta humbasë virgjërinë.

Për më shumë, ndiqeni videon në vazhdim./lajmi.net