Lori e dashuruar se shpejti martese

Kengetarja e njohur Loreta Kaqka- Lori ne emisionin e pasdites tek Rudina Magjistari tregoj per planet e saja ne aspektin profesional ku se shpejti theksoj se eshte duke bere nje balade e cila do te jete duet me nje kengetare te njohur te estrades shqiptare,balade kjo  e kompozuar nga Virusi, gjithashtu ajo theksoj se eshte e angazhuar ne maksimum ne ahengje te ndryshme si ne Kosove, Shqiperi, Maqedoni dhe Diaspore.

Nder tjerat ne emision u zbulua edhe nje sekret tjeter i Lorit i cili ka te beje me jeten e saje profesionale, ajo theskoi se nuk eshte vetem se eshte  e dashuruar dhe kur te vije momenti do te kete edhe martese./antpress