LSDM-ja mbrëmë prezantoi para banorëve të Shipkovicës (Foto)

Kandidati për deputet nga NJZ 2-LSDM, Muhamed Zeqiri mbrëmë në profilin e tij në Facebook ka publikuar disa fotografi nga takimi me banorët e rrethinës së Tetovës, gjegjësisht në fshatin Shipkovicë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Ai në Shipkovicë ishte me bartësin e listës së LSDM-së në NJZ 6, Petar Shilegov, dhe kandidtja për deputet nga kjo zonë zgjedhore, Gjylymsere Kasapi.

Ata para qytetarëve promovuan programin zgjedhor të koalicionit, ku edhe u mirëpritën nga dhjetëra banorë të këtij fshati.

lsdm-shipkovic-1

lsdm-shipkovic-2

lsdm-shipkovic-3

lsdm-shipkovic