Luana nuk ndalet, nxjerr gjoksin dhe këmbët seksi në ishujt e Greqisë

Pushimet për Luana Vjollcën filluan pak me vonesë, por kjo nuk do të thotë që moderatorja nuk po kënaqet në maksimum.

Destinacion i Luanës për këto pushime është ishulli i Mykonos në Greqi, vend nga i cili ajo po sjell imazhe magjepsëse.

Pas fotografive të mëngjesit të hershëm, Luana nuk harroi t’i përshëndetë ndjekësit edhe me një foto e veshur elegante në këtë mbrëmje.

Një fustan i zi, i hapur tek gjoksi, i cili zbulonte këmbët joshëse të Luanës, ishte ai të cilin Luana kishte vendosur ta veshë për këtë mbrëmje.

Pëlqimet dhe komentet sipër kësaj fotoje ishin të panumërta, të gjithë e komplimentonin për linjat perfekte trupore