Lutfi Haziri siç nuk e keni parë kurrë, me flokë të gjata (Foto)

Fotografitë e vjetra shpesh na kthejnë shumë kujtime e nuk thonë kot se fotografia flet më shumë se 100 fjalë.

Në një e tillë e cila po qarkullon në interent, shihet nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri me një stil krejt ndryshe nga tash, shkruan lajmi.net

Jemi mësuar ta shohim një Lutë me flokë të shkurtëra, por asnjëherë nuk ju ka shkuar mendja se ai dikur ka ndjekur modën dhe ka mbajtur flokët e gjata.

Në këtë foto në anën e majtë gjendet Lutfi Haziri ndërsa është i shoqëruar nga gazetari Musa Sabedini.