Madonna zbulon sekretin, ja çfarë ka bërë me Michael Jackson

Mbretëresha e muzikës pop, Madonna ka treguar një sekret nga jeta e saj në lidhje me Michael Jackson. E ftuar në “The Late Late Show” me James Corden, këngëtarja ka rrëfyer për jetën dhe karrierën e saj muzikore.

Gjithashtu gjatë kohës që po zhvillohej biseda në makinë Madonna nisi të kërcente “Tëerk”.

James Corden pyeti Madonën nëse kishte pasur diçka me të ndjerin Michael Jackson, apo ishin veç shokë. “Kemi shkëmbyer vetëm një puthje të vogël”- ishte përgjigja e këngëtares.