Majk ndanë me ndjekësit një plan gjigant

Reperi Majk si duket nuk po mjaftohet vetëm me sukseset e fundit dhe ka në plan ta bëjë edhe një hap të madh tutje.

Majk ndanë me ndjekësit një plan gjigant (Foto)
Autori: Lajmi.netEntertainmentShowBiz19:57, 2 January 2017

Reperi Majk si duket nuk po mjaftohet vetëm me sukseset e fundit dhe ka në plan ta bëjë edhe një hap të madh tutje.

Fjala është për një album për të cilin si duket reperi e ka ndërmend të punoj, shkruan lajmi.net

Kjo ide do të ishte gjigante duke pasur parasysh se ai është shumë i dashur për publikun dhe projektet e tij muzikore po kanë tejet sukses.

Se po menon ta bëjë një album është shprehur vetë ai nëpërmjet një postimi në Snapchat ku iu është drejtuar ndjekësve: Qka po thuni ju me qit 1 album???.

E meqenëse i ka shkuar në mendje një gjë e tillë duket se nuk do të mungoj nga Majk./Lajmi.net/