Manekinia befason të pranishmit në tepihun e kuq (Foto)

Manekinia italiane, Sonia Lorencini, e ka bërë festivalin e filmit në Venedik shumë interesant kur “papritmas” tregoi pjesë intime.

Ajo po kalonte në tepihun e kuq për të ardhur në premierën e filmit “Familja”.

Derisa po ecte dhe pozonte për fotografët, manekinia nuk kontrolloi prerjen në fustanin e saj, dhe tregoi diçka më tepër se sa që duhej, transmeton KosovaPress.

Fatmirësisht, ajo kishte veshjet e brendshme dhe kështu zbuti sadopak situatën.