Martohet Messi?

Leo Messi dhe Antonella Roccuzzo do të martohen në vitin 2017

Mediat e ndryshme argjentinase dhe spanjolle janë duke shkruar se Leo Messi dhe e dashura e tij, Antonella Roccuzzo do të martohen.

Çifti është në lidhje që një kohë të gjatë dhe kanë dy fëmijë, ndërsa tashmë kanë vendosur edhe të martohen.

“Messi dhe Antonella do të martohen në vitin 2017. Data do të caktohet në varësi të orarit të Barcelonës dhe suksesit të skuadrës në Ligën e Kampionëve”, shkruan EFE. /Express/