Milioneri shqiptar e kalon mbrëmjen me aktoren e famshme (Foto)

Një nga milionerët e rinj në moshë të Tiranës është edhe Fatmir Hysenbelliu, i cili është pronar i një sërë kompanish.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në një event mjaft të rëndësishëm me të ftuar VIP, ku ka takuar dhe yllin e kinematografisë Pamela Anderson, e cila së fundmi u bë pjesë e mediave duke u rikthyer në vëmendje pas publikimit të fotove në vitet ’90-të si pornostare për “PlayBoy”.

Duket se ata kanë qenë së bashku në një tavolinë, nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe Hysenbelliu, duket ta ketë shfrytëzuar rastin për të realizuar një foto me të.

Ai ka postuar foton në profilin e tij në Instagram.

222