Modeli publikon foton nudo me Penelope Cruz

 

Pas shumë kohësh e tërhequr nga ekrani i madh, është rikthyer në vëmendje aktorja, Penelope Cruz. Më konkretisht ka qenë një foto e publikuar, gjatë kësaj jave, e modelit spanjoll Jon Kortajarena, e cila na bëri përshtypje.  Në kuadër të promovimit të filmit “MA MA”, ku ky i fundit do të luajë përkrah Cruz, ai ka postuar një foto të të dyve lakuriq duke u përqafuar.

Më shumë se veten e tij, modeli ka zbuluar të pasmet e aktores, të cilat nuk i shihnim që nga koha e filmit “Jamon Jamon” të vitit 1992. Fotoja ka qëndruar në Instagramin e modelit vetëm për pak orë dhe më pas është fshirë. In tv ka mundur të ruajë këtë foto e cila po bën xhiron e internetit.

169