Modelja 22-vjeçare i jep fund jetës teksa fliste në telefon me bashkëshortin

Një modele 22-vjeçare nga Bangladeshi i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. Teksa ajo po fliste me bashkëshortin në video, ajo ka varur veten.  Sipas policisë, nuk dihen ende shkaqet, që e çuan modelen drejt aktit ekstrem.

Risila Binte Wazer u gjet pa ndjenja nga familjarët në shtëpinë e saj në Dhaka, kryeqytetin e Bangladeshit, dhe u transportuar për në spital ku dhe gjeti vdekjen.

Dyshimet e para mendohet të jenë për shkak të problemeve bashkëshortore.