Modelja e njohur dhe kampioni shqiptar i Europës në boks, dashuri si në përralla

Çifti shumë simpatik, ai modeles së njohur shqiptare në Zvicër, Heidi Lushtaku, dhe kampionit shqiptar të Europës, Robin Krasniqi, këto ditë kanë vendosur t’i lënë pas të gjitha angazhimet dhe të pushojnë.

Modelja dhe boksieri, si destinacion të radhës kanë zgjedhur Shqipërinë.

Nga imazhet që kanë publikuar në rrjete sociale, çifti duken shumë të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

“Njeriu, burri i jetës time, #dashniepastër” ka shkruar Heidi në një foto bashkë me Robinin.