Modelja mbipeshë shfaq format me të brendshme rozë

Modelja e njohur zeshkane Ashley Graham ka shfaqur format e saj të kolme për markën kanadezë “Addition Elle”. Ajo ka pozuar me të brendshme seksi gjatë një sekti fotografik.
Modelja 28-vjeçare ka dalë në kopertinat e revistave më të njohura si “Style Magazine”, “Elle Quebec”, “Vogue” dhe “Harper’s Bazaar.