Modelja nga ballkoni e tregon gjoksin (Foto)

Ajo është një prej modeleve më të mira të fundviteve ’90 dhe fillimit të atyre 2000.

Heidi Klum ka treguar edhe një herë se për të kalimi i viteve nuk ndikon aspak.

43 vjeçarja këto ditë ndodhet në Miami për pushime bashkë me të dashurin e saj Vito Schnabel. Ajo është fotografuar teksa merrte rreze topless në ballkon.

Klum kishte të veshur një bikini në ngjyrën e mishit gjë që krijonte iluzionin se ajo ishte plotësisht nudo. Jo keq për një mami të katër fëmijeve?!