Modelja pozon, por kameramani fokusohet tek të pasmet e saj (Video)

Një debat ka shpërthyer në Brazil për shkak të një programi televiziv.
Një kameran nuk i rezistoi dot dhe afroi kameran e tij tek të pasmet e një modeleje në programin “Superpop” duke treguar të pasmet e tonifikuara të modeles bukuroshe.

Menjëherë pas gjestit shpërthyen kritikat në rrjetet sociale.

Në një anë janë një grup telespektatorësh kanë shprehur indinjatën dhe kanë kritikuar kameramanin pasi bëhet fjalë për një emision televiziv që thuhet se është përgatitur për tu parë nga e gjithë familja.

Nga ana tjetër ka pasur nga ato që kanë mbrojtur duke thënë se bëhej fjalë për një pasarelë mode dhe në të tilla raste nuk kishte asgjë të keqe.

Ajo që dihet është se sa u postua videoja në rrjetet sociale menjëherë mori 130 mijë shikime. Ju shikojeni dhe gjykoni vetë.